Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 1 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga HUFWęgryHUF0.01350.0141
Flaga JPYJaponiaJPY0.03340.0353
Flaga HRKChorwacjaHRK0.59000.6100
Flaga UAHHrywna UkraińskaUAH0.13300.1450
Flaga BGNLew BułgarskiBGN2.22002.2700
Flaga RONRumuniaRON0.89000.9900
Flaga RUBRosjaRUB0.05500.0599
Flaga ILSIzraelILS1.00001.0900
Flaga AEDEmiratyAED1.00001.0800
Flaga THBTajlandiaTHB0.11500.1299
Flaga TRYTurcjaTRY0.65000.7900
Flaga CNYChinyCNY0.53500.5790
Flaga INRIndieINR0.05100.0600
Flaga ALLAlbaniaALL0.03000.0390
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06000.0720
Flaga SGDSingapurSGD2.70002.9500
Flaga GELGruzjaGEL1.40001.5800
Flaga MYRMalezjaMYR0.80001.0700
Flaga PHPFilipinyPHP0.07000.0850
Flaga MXNMeksykMXN0.19200.2130
Flaga BRLBrazyliaBRL1.01001.1100
Flaga VNDWietnamVND0.0001600.000185
Flaga ISKIslandiaISK0.02900.0350
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM1.75002.3200
Flaga DOPDominikanaDOP0.07950.0850
Flaga RSDSerbiaRSD0.03000.0400
Flaga HKDHongkongHKD0.45000.5500
Aktualizacja: 2019-03-15 19:32:18


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. RÓŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 577 692 333
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

GODZINY OTWARCIA:
pon. - cz. 10:00 - 21:00
piątek 10:00 - 22:00
sobota 9:00 - 22:00
niedziela 9:00 - 20:00

facebook

kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij