Waluty turystyczne

KURSY OBOWIĄZUJĄ DLA TRANSAKCJI POWYŻEJ 4 000 ZŁOTYCH

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
Flaga CZKCzechyCZK0.16200.1819
Flaga HUFWęgryHUF0.01030.0121
Flaga BGNBułgariaBGN2.12002.4800
Flaga RONRumuniaRON0.81000.9900
Flaga UAHUkrainaUAH0.09100.1100
Flaga JPYJaponiaJPY0.02600.0345
Flaga DKKDaniaDKK0.49000.6090
Flaga NOKNorwegiaNOK0.30100.3480
Flaga SEKSzwecjaSEK0.35500.3800
Flaga CADKanadaCAD2.77002.9700
Flaga AUDAustraliaAUD2.44002.6400
Flaga TRYTurcjaTRY0.12100.1500
Flaga ILSIzraelILS0.90001.2400
Flaga AEDEmiratyAED1.01001.1900
Flaga CNYChinyCNY0.51000.6600
Flaga THBTajlandiaTHB0.10300.1290
Flaga GELGruzjaGEL1.41001.8500
Flaga ALLAlbaniaALL0.04110.0480
Flaga BAMBośnia i HercegowinaBAM2.10002.6000
Flaga MKDMacedoniaMKD0.06200.0890
Flaga RSDSerbiaRSD0.03500.0485
Flaga ISKIslandiaISK0.02200.0320
Flaga INRIndieINR0.04200.0639
Flaga EGPEgiptEGP0.03100.1360
Flaga VNDWietnamVND0.0001500.000195
Flaga BRLBrazyliaBRL0.76001.0900
Flaga PHPFilipinyPHP0.06100.0970
Flaga MXNMeksykMXN0.20500.2690
Flaga DOPDominikanaDOP0.06400.0980
Flaga MYRMalezjaMYR0.76001.1400
Flaga SGDSingapurSGD2.72003.6800
Flaga IDRIndonezjaIDR0.0002100.000385
Flaga MADMarokoMAD0.38000.5500
Flaga JODJordaniaJOD5.20006.6600
Flaga TNDTunezjaTND1.13001.5800
Flaga SCRSeszeleSCR0.26000.4500
Flaga NZDNowa ZelandiaNZD2.30002.7500
Flaga MVRMalediwyMVR0.25000.3900
Flaga LKRSri LankaLKR0.01050.0169
Flaga ZARRPAZAR0.18000.2900
Flaga KRWKorea PołudniowaKRW0.0026000.003950
Flaga KESKeniaKES0.01900.0349
Flaga MURMauritiusMUR0.07000.1250
Aktualizacja: 2024-04-25 15:50:52


KANTOR FUTURA PARK KRAKÓW

UL. A. ROŻAŃSKIEGO 32
32-085 MODLNICZKA

KONTAKT: (12) 297 37 36, 537 465 222
unimarex3@gmail.com

NIP: 6340024758

Regon: 271525540

KRS: 0000049972

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00

sobota: 09:00 - 21:00

niedziela handlowa: 09:00 - 20:00

 

Bank Pekao SA - 46 1240 4650 1111 0010 7068 7665

Bank Santander - 94 1090 1665 0000 0001 4928 6663

 

facebook 

 kantor unimarex rzetelna firma

do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknij